Ομάδα αναλυτών

Η ολοκληρωμένη, εκτενής και εκπαιδευμένη ομάδα αναλυτών μας είναι ένας από τους κύριους λόγους για την σταθερή και τεράστια επιτυχία μας στο στοίχημα με βάση την απόδοση. Πιστεύουμε ότι κάθε παίκτης που θέλει να έχει μακροπρόθεσμη επιτυχία και θέλει να υπολογίζει σε μακροπρόθεσμο κέρδος, θα πρέπει να έχει την υποστήριξη μιας αξιόπιστης επαγγελματικής ομάδας. Οι εταιρείες στοιχημάτων που παρέχουν τις αποδόσεις και τις προβλέψεις για τους αγώνες δεν βασίζονται σε ένα μόνο άτομο. Το να πιστεύετε ότι μπορείτε να κερδίζετε χρήματα σε μακροπρόθεσμη βάση διατηρώντας ένα „one-man-show“ είναι σίγουρα μια αφελής σκέψη. 

Κοιτάξτε την ομάδα μας και διαπιστώστε χάρη σε ποιον κερδίζετε όταν είστε μαζί μας!

 

ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΝΑΛΥΤΩΝ

Jacob
Διευθυντής ομάδας αναλυτών
Jacob@okstoixima.com

Κύρια ομάδα

Roman
Κύριος αναλυτής ποδοσφαίρου
roman@okstoixima.com
Daniel
Κύριος αναλυτής ποδοσφαίρου
Daniel@okstoixima.com
Michael
Κύριος αναλυτής χόκεϊ επί πάγου
michael@okstoixima.com
Zdenek
Κύριος αναλυτής αγώνων πολεμικών τεχνών
zdenek@okstoixima.com

Συνεργαζόμενοι εμπειρογνώμονες

Jan
αναλυτής αγώνων πολεμικών τεχνών
jan@okstoixima.com
Sebastian
αναλυτής ποδοσφαίρου
Sebastian@okstoixima.com
Milos
αναλυτής τένις
milos@okstoixima.com
Pavel
Αναλυτές τένις
pavel@okstoixima.com

Σχετικά με την εταιρεία 

Κύριος στόχος και αποστολή της OKSTOIXIMA είναι να βοηθήσει όσο το δυνατόν περισσότερους παίκτες να εξασφαλίσουν το μέγιστο δυνατό παθητικό εισόδημα μέσω των αθλητικών στοιχημάτων. Επιτυγχάνουμε το στόχο μας χάρη σε εξελιγμένες στρατηγικές, στην ολοκληρωμένη ομάδα μας και στην κατοχή τεράστιας γνώσης του κόσμου των στοιχημάτων με βάση την απόδοση.